28 Marca 2024 19:15:33

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2022-03-13 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2022-03-13 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Przeżywamy II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

3. W okresie WIELKIEGO POSTU:
- w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:30
- w każdą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 11:15. Zapraszam

4. 22 marca br. /wtorek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

5. Rekolekcje parafialne w dniach 1 – 3 kwietnia br. Szczegółowy plan spotkań podam później. Serdecznie zapraszam

6. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

7. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

8. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i dużo Nadzie na cały nadchodzący tydzień.