20 Kwietnia 2024 02:16:47

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2022-07-10 XV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO
2022-07-10 XV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. 22 lipca br. /piątek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

4. 24 lipca br. po każdej mszy św. modlitwa w intencji kierowców i szczęśliwej drogi, a także poświęcenie naszych pojazdów z okazji św. Krzysztofa.

5. Zapraszam do wspólnej ADORACJI Najświętszego Sakramentu w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00 i Nabożeństwa do Krwi Chrystusa.

6. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

7. Zapraszam do udziału w XLI PIESZEJ PIELGRZYMCE Z PŁOCKA NA JASNĄ GÓRĘ w dniach 6 – 15 sierpnia. Zapisy w kancelarii, więcej informacji w gablocie. Zapraszam do pielgrzymowania duchowego. Są zeszyty na każdy dzień Pielgrzymki, w którym są modlitwy i pieśni z pielgrzymki.

8. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu.

9. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki. Przy wyjściu ze świątyni możemy do kosza przekazać nakrętki.

10. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.