28 Marca 2024 15:06:25

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2022-09-18 XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2022-09-18 XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. 22 września br. .czwartek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

4. Do 30 września będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy III/, Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/ i kandydatów do bierzmowania /absolwentów szkół podstawowych/. W tym roku korzystamy ze strony internetowej parafii, na której znajdują się odpowiednie formularze. Proszę te formularze wypełnić i to oznacza zgłoszenie do Uroczystości komunijnych lub do sakramentu bierzmowania.

5. Kandydatów do bierzmowania zapraszana Spotkanie 18 września po mszy św. o godz. 11:30. Odbiór indeksów i omówienie spraw organizacyjnych. Zapraszam również rodziców na spotkanie.

6. 1 października br. rozpoczynamy miesiąc modlitw różańcowych. W każdy dzień powszedni różaniec o godz. 17:30, w poniedziałek i środę zapraszam dzieci. W niedzielę o godz. 11:30. Zapraszam

7. 7 października br. o godz. 1700 /I piątek miesiąca/ zapraszam uczniów klas IV i kandydatów do bierzmowania na spotkanie. Będzie możliwość spowiedzi, msza św. i spotkanie. Zapraszam

8. 9 października ODPUST PARAFIALNY ku czci św. Faustyny, Uroczysta Msza św. o godz. 1130. Serdecznie zapraszam

9. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

10. W każdy piątek zapraszam do wspólnej ADORACJI i nabożeństwa do Krwi Chrystusa w godzinach 17:00 – 18:00.

11. Zapraszam do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

12. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: św. Edyta Stein. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonali: p. Mariusz Misiak.

13. Dziękuję pani profesor Stanisławie Pietrzak-Kocięda i wszystkim aktorom i chórowi z p. Mariuszem za przygotowanie programu słowno-muzycznego i udział w tym programie.

14. Dziękuję za kwiaty przy ołtarzu.

15. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

16. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.