18 Kwietnia 2024 07:35:39

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2022-12-25 UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
2022-12-25 UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
1. Przeżywamy UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA.

3. Dziękuję wszystkim, którzy trudzili się przy dekoracji naszej świątyni, ofiarowali choinki i budowali szopkę: państwu Przedpełskim i Arszyńskim, Lewandowskim, pan Popławski i osobom, które zainstalowały i dekorowały choinkę, osobom, które nadzorowały prowadzone pracę.

4. Dziękuję pani profesor, chórowi i p. Mariuszowi Miś, a także osobom, które włączyły się w przygotowanie programu za przygotowanie programu słowno-muzycznego poświęconego Narodzeniu Pana Jezusa i wieczoru kolęd.

5. 25 i 26 grudnia UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA BOŻEGO - porządek nabożeństw niedzielny.
Msze św. godz. 9:30, 10:30 i 11:30. Zapraszamy

6. 31 grudnia br. zapraszam na wieczorne nabożeństwo o godz. 18:00 dziękczynno–błagalne na zakończenie roku kalendarzowego.

7. Dziękuję Gminie w Radzanowie za terminowe wykonanie parkingu przy ul. Strażackiej.

8. Serdecznie dziękuję za życzenia skierowane do naszej parafii.

9. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i aby te święta Bożego Narodzenia były czasem dotykania Boga, który jest obok nas, mieszka z nami, jest drugim człowiekiem…..