13 Maja 2024 19:06:16

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2011-03-20 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2011-03-20 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Przeżywamy II NIEDZIELĘ OKRESU WIELKIEGO POSTU.

3.Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (26 marca) na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Stróżewka /I część, ulica po lewej stronie jadąc do Stróżewka/. W okresie Wielkiego Postu zrezygnujemy z dekoracji kwiatowej.

4. OKRES WIELKIEGO POSTU nabożeństwa w piątek Droga Krzyżowa – piątek o godz. 17:30, w niedzielę przed mszą św. o godz. 11:30 – Gorzkie Żale.

5. Dzisiaj 20 marca /III NIEDZIELA MIESIĄCA/ i tradycyjne spotkania. Po mszy św. o godz. 9:30 - rodziców dzieci komunijnych, po mszy św. o godz. 11:30 – kandydatów do bierzmowania.

6. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 9:30 spotkanie KÓŁKA ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

7. W tym roku pragniemy upamiętnić /tablicę lub kamień/ naszych parafian walczących o niepodległość Polski lub zginęli w obozie koncentracyjnym. Proszę więc rodzinę lub osoby posiadające dokumenty dotyczące tych osób o kontakt z ks. Proboszczem do końca marca.