12 Maja 2024 23:42:04

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2011-04-10 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2011-04-10 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Przeżywamy V NIEDZIELĘ OKRESU WIELKIEGO POSTU.

3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (16 kwietnia) godz.
18:30 zapraszam mieszkańców ze Stróżewka IV część, tzw. działki. W okresie Wielkiego Postu zrezygnujemy z dekoracji kwiatowej.

4. OKRES WIELKIEGO POSTU nabożeństwa w piątek Droga Krzyżowa – piątek o godz. 1730, w niedzielę przed mszą św. o godz. 11:30 – Gorzkie Żale.

5. 12 kwietnia o godz. 17:00 spotkanie dla dzieci, które do I komunii św. przystąpią w naszej parafii. Spotkanie w kościele. Zapraszam.

6. 13 kwietnia o godz. 17:00 spotkanie dla dzieci, które przystąpią do Generalnej Komunii św. – Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. Zapraszam

7. REKOLEKCJE PARAFIALNE w dniach 15 – 17 kwietnia. Poprowadzi je ks. dr Włodzimierz Piętka, redaktor naczelny gazety diecezjalnej. W piątek o godz. 18:00 msza św. i potem Droga Krzyżowa. W sobotę o 10:00 i o 18:00 msza św. i nauka dla dorosłych. A o 16:00 dla dzieci. W niedzielę msze św. o godz. 9:30 i 11:30 msze św. Spowiedź w sobotę i w niedzielę przed każdą mszą św. 30 min. Zapraszam

8. W piątek o godz. 8:00 msza św. dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca z Rogozina. A potem o godz. 9:00 program poetycko-muzyczny o papieżu Janie Pawle II. Zapraszam

9. W następną niedzielę po każdej mszy św. można będzie nabyć flagę polską i papieską.

10. Otrzymaliśmy od Caritas Płockiej 100 baranków. Według informacji uzyskanej z Caritasu: „Jeden baranek z białej czekolady będzie kosztował 5 zł. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze zostaną przeznaczone na organizację kolonii dla dzieci z ubogich rodzin.” W naszej parafii sprzedażą baranków zajmie się Koło Żywego Różańca przy pomocy ministrantów. Przy wyjściu ze świątyni można nabyć baranki. Sprzedawane będą do Niedzieli Palmowej.

11. Dziękuję p. Dąbrowskiemu i państwu Chętkie za opiekę nad naszą zielenią.

12. Słowa podziękowania kieruję do wielu osób za przywiezienie i opiekę nad kwiatami, uporządkowanie sprawy śmietnika.

13. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i dużo nadziei na cały nadchodzący tydzień.