12 Maja 2024 17:18:08

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2011-05-15 IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
2011-05-15 IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
1. PRZEŻYWAMY IV NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (21 maja) na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Mazowieckiej o d Państwa Jankowskich do końca.

4. 15 maja to niedziela komunii św. o godz. 9:30 – I KOMUNIA ŚW., a o godz. 11:30 – ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZTU ŚW.

5. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za wspólne przygotowanie uroczystości komunijnych.

6. W tym tygodniu BIAŁY TYDZIEŃ dla dzieci komunijnych. Zapraszam

7. Miesiąc maj to czas poświęcony MODLITWIE DO MATKI BOŻEJ . W dni powszednie po wieczornej mszy św. W niedzielę po mszy św. o godz. 11:30.

8. Zapraszam na wystawę okolicznościową poświęconą NOWEMU BŁOGOSŁAWIONEMU.

9. Serdecznie dziękuję osobom, które przygotowują program poświęcony papieżowi polakowi, wystawę i oprawę muzyczną na 8 maja.

10. Jest kolejny numer Wiadomości Parafialne. Dziękuję serdecznie życzliwym osobo za pomoc w druku naszego periodyku.

11. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.