13 Maja 2024 03:40:13

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2011-06-12 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
2011-06-12 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
1. PRZEŻYWAMY NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (18 czerwca) na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Wspólnej.

4. Miesiąc czerwiec to czas poświęcony SERCU PANA JEZUSA. W dni powszednie po wieczornej mszy św. W niedzielę po mszy św. o godz. 11:30.

5. Na mszy św. o godz. 11:30 chcielibyśmy modliliśmy się w intencji JUBILEUSZY MAŁŻEŃSKICH 25 i 50 - lecia.

6. 12 czerwca podczas mszy św. śpiewał chór młodzieżowy Faustynianki. dziękujemy za udział w liturgii.

7. 13 czerwca /poniedziałek/ na spotkanie po mszy św. zapraszam tegorocznych kandydatów do bierzmowania na podsumowanie przygotowań. Proszę o uzupełnienie Indeksów i zaświadczenie aktualne od katechety ze szkoły.

8. 18 czerwca /sobota/ ŚWIĘTO PARAFII. Szczegółowy program w Wiadomościach Parafialnych.

9. Jest kolejny numer WIADOMOŚCI PARAFIALNYCH.

10. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.