27 Kwietnia 2024 19:22:45

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2011-08-21 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
2011-08-21 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
1. PRZEŻYWAMY XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (27 sierpnia) na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Klonowej.

4. W dzień powszedni o godz. 15:00 gromadzi się grupa osób, które modlą się na Koronce do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam wszystkich, którzy pragnęliby pogłębić swoją wieź z Bogiem. Jest to inicjatywa Kółka Żywego Różańca.

5. 28 sierpnia planowane są parafialne DOŻYNKI. Po mszy św. o godz. 11:30 zostanie wybrany najładniejszy wieniec dożynkowy i wspólnie będziemy biesiadować. O godz. 16:00 przy Remizie zabawa taneczna. Już teraz zapraszam do udziału w tej uroczystości.

6. Z okazji odsłonięcia i poświęcenia tablicy Patriotom Ziemi Rogozinskiej została przez rodziny naszych Bohaterów przygotowana okolicznościowa wystawa. Zapraszam do zwiedzania. Dziękuję wszystkim, którzy brali czynny udział w uroczystości poświęcenia tablicy ku czci Patriotom Ziemi Rogozińskiej.

7. Zmarł p. Stanisław Bieńkowski z ulicy Płockiej, pogrzeb w najbliższy wtorek o godz. 14:00. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Zdrowaś Maryjo łaski…

8. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.